Przejdź do treści
SZKOLNE MIKOŁAJKI 2013
12 grudnia 2013

SZKOLNE MIKOŁAJKI 2013

Jak co roku, 6-tego grudnia, naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj.

No Valid Folder Selected

Śniegu było niewiele, ale jego sanie dotarły. Nareszcie! Prezentów było mnóstwo, więc Mikołaj potrzebował pomocników. Przybyły z nim dwie urocze Śnieżynki oraz jasnowłosy Aniołek.Taką gromadką odwiedzali wszystkich uczniów. Niektórzy, niestety, musieli tłumaczyć się ze złego zachowania i wykonać małe zadanie (np. przysiady). Ostatecznie, każdy otrzymał wspaniały prezent! Mamy nadzieje, że dotrzymacie słowa i w przyszłym roku będziecie grzeczniejsi! Pozdrawiamy wszystkie dzieci! Mikołaj, Aniołek, Śnieżynki! Organizatorzy: E.Dudziak, M.Solarska-Cieśla, A.Zachara-Kusek, A.Żądło P.s. Szczególne ukłony kierujemy w stronę Tajnych Pomocników Mikołaja – dziękujemy za zaangażowanie w zorganizowanie prezentów!

 

Skip to content