Przejdź do treści
SZKOLNE KONKURSY ŚWIĄTECZNE
23 grudnia 2013

SZKOLNE KONKURSY ŚWIĄTECZNE

W dniu 18 grudnia 2013r. odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie szkolnych konkursów świątecznych : na „Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy” i na „Szopkę bożonarodzeniową- forma płaska”.

No Valid Folder Selected

W  pierwszym konkursie wzięły udział klasy: kl. I/ II GUZ A, kl. II/III PE, podopieczni świetlicy szkolnej i świetlicy szpitalnej oraz uczennica kl. II/III GUZ Aneta Wołowiec. Organizatorami były: p. E.Wąchadło, p. A.Skiba, p. M.Hajduk i p. A. Sobolak. W drugim  konkursie wzięły udział klasy: kl. I PB i kl. III PA. Organizatorami były: p. A Jurkiewicz, p. M. Toczyńska-Ożóg i p. A. Sobolak. Prace konkursowe wykonane zostały przez dzieci, pod  kierunkiem nauczycieli, bardzo starannie ciekawymi technikami. Wszystkie zostały nagrodzone i wystawione w celu zaprezentowania umiejętności artystycznych uczniów.

 


Skip to content