Przejdź do treści
SZKOLNA STOŁÓWKA Z DELMĄ
6 kwietnia 2017

SZKOLNA STOŁÓWKA Z DELMĄ

Szkoła Podstawowa  Specjalna  nr 7  w Dębicy bierze udział w akcji ,,Extra szkolna stołówka z Delmą Extra”.
Nagrodami są ;
-5 nagród I stopnia w postaci remont u i aranżacji  szkolnej stołówki na terenie szkoły oraz warsztatu przeprowadzonego przez Bank Żywności dla Szkoły.
-50 nagród  II stopnia w postaci warsztatu przeprowadzonego przez Bank Żywności dla Szkoły
-30 nagród III stopnia w postaci zestawu 50 tac do szkolnej stołówki
Głosować można do 31.05.2017 roku. Oddawanie głosów odbywa się poprzez wejście na stronę internetową   www.extrastolowki.pl  kliknięcie w przycisk ,,głosuj”  w galerii, zaakceptowanie regulaminu, podanie adresu e-mail, i kliknięcie w link potwierdzający oddanie głosu. Link ten zostanie wysłany na podany adres e-mail.  Każdy może tylko jednego dnia oddać jeden głos.  Aby uzyskać dodatkowo 10 punktów ekstra, należy zakupić do 31.05 2017 roku,  dowolny produkt Delmy Extra i zachować paragon.

Skip to content