Przejdź do treści
SŁYSZĘ – CZUJĘ – TWORZĘ z muzyką Pendereckiego
16 kwietnia 2013

SŁYSZĘ – CZUJĘ – TWORZĘ z muzyką Pendereckiego

Dnia  11 kwietnia 2013 r. w siedzibie Szkoły Muzycznej w Dębicy odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie”SŁYSZĘ – CZUJĘ – TWORZĘ” pod honorowym patronatem Elżbiety i Krzysztofa  Pendereckich oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach obchodów Roku Jubileuszowego Krzysztofa Pendereckiego „POLYMORPHIE 2012 -2013”.

No Valid Folder Selected

 

Zaproszeni uczestnicy wraz z opiekunami mogli podziwiać wszystkie prace plastyczne, literackie oraz wysłuchać koncertu w wykonaniu uzdolnionej młodzieży SM I i II stopnia. Podczas uroczystej gali dwoje uczniów naszej szkoły otrzymało wyróżnienia i  nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dębicy: Joanna Klisiewicz za pracę plastyczną zainspirowaną utworem  Raj utracony oraz Mateusz Majka  za dwie prace wykonane tuszem i pastelami: I Menuet i II Menuet. Podziękowania otrzymali: Aleksandra Orlof za rysunek do muzyki Capriccio na obój i 11 smyczków oraz Paweł Bogdanowicz za akwarelę do utworu Siedem bram Jerozolimy.
W przygotowanie uczniów do konkursu plastycznego Słyszę – czuję – tworzę   zaangażowała się p. Bogusława Strzyż.

 

Skip to content