Przejdź do treści
SUKCESY NASZYCH SPORTOWCÓW
12 listopada 2014

SUKCESY NASZYCH SPORTOWCÓW

W dniu 06.11.2014 nasi uczniowie brali udział XIV Podkarpackich Turniej Olimpiad Specjalnych Polska w Tenisie Stołowym, które odbywały się w Tarnobrzegu. Zawody rozegrano na obiektach MOSiR , rywalizacja odbywała się na sześciu stołach w kategorii dziewcząt i chłopców oraz grupach sprawnościowych.

No Valid Folder Selected

Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze a prawdziwą ozdobą turnieju był niezwykle zacięty, wyrównany i stojący na wysokim poziomie sportowym pojedynek finałowy w grze deblowej chłopców, który zakończył się zwycięstwem naszej pary.

Nasze wyniki:

I miejsce Kamil Nawracaj

II miejsce Dawid Kliś

IV miejsce Piotr Świątek

I miejsce gra deblowa chłopców Kamil Nawracaj/Dawid Kliś

W tym samym dniu i na tych samych obiektach odbył się również IX Podkarpacki Mityng Trójboju Siłowego Olimpiad Specjalnych, nasza szkoła zaznaczyła swój udział w tej imprezie. Nasza reprezentacja to trzech zawodników Klubu Dragon Olimpiad Specjalnych : Dawid Gulis, Mateusz Kwiatek oraz Mateusz Wołowiec. Bój rozpoczął się od zważenia zawodników a następnie zawodnicy przystąpili do rywalizacji na pomoście. Walka toczyła się w grupach wiekowych i sprawnościowych. D. Gulis w trójboju uzyskał 322,5 kg co dało mu I miejsce, w młodszej grupie startował M. Wołowiec i uzyskał wynik klasyfikujący go na II miejscu, natomiast M. Kwiatek startował w dwuboju i ostatecznie po bardzo zaciętej rywalizacji z zawodnikiem z Tarnobrzegu zajął pierwsze miejsce, tak więc udział naszych zawodników w tym mityngu był bardzo udany dwa złote i jeden srebrny medal.

Skip to content