Przejdź do treści
SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
18 grudnia 2020

SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „ Moja Mama, Mamusia, Mamunia…”, zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Bielsko – Białej oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Trampolina”. Uczennica klasy 6 – Julia Grecka zajęła I miejsce w kategorii Szkół Podstawowych, a uczeń klasy II PA – Jakub Dobek został wyróżniony w kategorii Szkół Przysposabiających do Pracy. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz wspaniałe nagrody. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunowie nagrodzonych uczniów: A. Chęciek, J. Janiec
Tekst: J. Janiec
Zdjęcia: Joanna Janiec, M. Król-Moździerz

Najnowsze wpisy

Skip to content