STOŁY WIELKANOCNE
9 czerwca 2014

STOŁY WIELKANOCNE

W Niedzielę Palmową, 13 kwietnia 2014 r., w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy odbył się VIII Powiatowy Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową połączony z pokazem stołów wielkanocnych, zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Dębicy.

No Valid Folder Selected

Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły: Iwona Lada, Joanna Klisiewicz, Aneta Wołowiec i Dawid Kliś z pomocą nauczycielek: p. Ani Jurkiewicz, p. Anety Sobolak i p. Małgorzaty Toczyńskiej – Ożóg, przygotowali i zaprezentowali swój stół wielkanocny. Wystawiono na nim ozdoby wielkanocne wykonane przez uczniów naszej szkoły, a także te nadesłane na Wojewódzki Konkurs Wielkanocny „Zajączki, pisanki, kurczaczki…”. Odwiedzający chwalili pomysłowość i staranne wykonanie prezentowanych ozdób. Na zakończenie imprezy wszyscy jej uczestnicy otrzymali od organizatorów upominki.