Przejdź do treści
SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZEM POLICJI
18 października 2013

SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZEM POLICJI

W dniu 14 października 2013 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z funkcjonariuszem Policji panią Komisarz Bożeną Lisak. Spotkanie to miało charakter profilaktyczny.

No Valid Folder Selected

 

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy zapoznali się z podstawowymi rodzajami substancji narkotycznych oraz ich wpływem na organizm człowieka. Pani Komisarz poruszyła również problem odpowiedzialności karnej za posiadanie, stosowanie a także handel narkotykami. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób reagować na wszelkie próby namawiania ich do spożycia narkotyków lub chęci zaangażowania w proceder handlu narkotykami. Dziękujemy Powiatowej Komendzie policji w Dębicy za współpracę zwłaszcza pani Komisarz Bożenie Lisak, która od lat wspomaga działalność naszej szkoły. Organizatorami spotkania były Magdalena Sroczyńska i Krystyna Gałat.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content