Przejdź do treści
SPOTKANIE PROMUJĄCE CZYTELNICTWO -„KOPCIUSZEK”
13 grudnia 2017

SPOTKANIE PROMUJĄCE CZYTELNICTWO -„KOPCIUSZEK”

W dniu 29 XI 2017 r. odbyło się spotkanie o charakterze promującym czytelnictwo dla uczniów szkoły podstawowej w ramach realizacji krajowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Pracownice Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej zapoznały uczniów z baśnią „Kopciuszek”. No Valid Folder Selected

Posłużyły się bardzo lubianym przez naszych uczniów teatrzykiem kukiełkowym. Po przedstawieniu uczniowie oglądali różnorodne bajki i bajeczki oraz wykonywali zaproszenie na bal. Wspólna zabawa i praca wpłynęły na wytworzenie ciepłej, przyjemnej atmosfery. Po zajęciach odbyło się rozstrzygnięcie konkursów: plastycznego – „Moja ulubiona książka” i czytelniczego – „Czy znasz baśnie braci Grimm?” Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz słodkie upominki. Dziękujemy bardzo paniom za wspaniałe zajęcia.
Organizatorzy: Magdalena Sroczyńska i Krystyna Gałat.

 

Skip to content