Przejdź do treści
SPOTKANIE OPŁATKOWE NAUCZYCIELI
13 stycznia 2014

SPOTKANIE OPŁATKOWE NAUCZYCIELI

Wzorem lat ubiegłych, w świątecznym nastroju pracownicy naszej szkoły zasiedli w piątek, 20 XII przy wigilijnym stole.

No Valid Folder Selected

W ten szczególny nastrój wprowadziło wszystkich przedstawienie jasełkowe, które odegrali uczniowie, starannie wyreżyserowane i przygotowane przez nauczycieli naszej szkoły: p. D Wadas, p. B. Kołodziej, p. M. Przybycień. Potem nadszedł czas na życzenia wraz z dzieleniem się opłatkiem. Było też spożywanie potraw wigilijnych, obdarowywanie się upominkami i śpiewanie kolęd. Przedświąteczny, podniosły klimat udzielił się wszystkim.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

3 października 2023

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Skip to content