Przejdź do treści
SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA
6 czerwca 2018

SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA

29 maja 2018 roku w Sportowej Stodole „Wisłoka” odbył się festyn pod hasłem: „Sportowy Dzień Dziecka”. Impreza obfitowała w moc atrakcji .Uczniowie przez cały czas bawili się pod okiem wodzireja (p. Marcin Pycia), który organizował rewelacyjne zabawy przy wspaniałej muzyce.W przerwach uczestnicy festynu mogli posilić się grilowaną kiełbaską, łakociami i watą cukrową, oraz skorzystać z malowania twarzy lub paznokci.Nie zabrakło również sportowych atrakcji, dla uczestników przygotowane były liczne ruchowe konkurencje, gdzie każdy mógł sprawdzić swoje możliwości. Po  wysiłku odpoczynek umiliły uczniom profesjonalne pokazy sportowe m.in.: sztuk walki”kung-fu” (Julia Augustyn, Milena Augustyn, Gabriela Jaje), pokazy taneczne (Wiktoria Grych). Przez cały dzień panowała wspaniała atmosfera. Impreza zorganizowana została dzięki pozyskaniu funduszy ze Starostwa Powiatowego w Dębicy z projektu ” Organizacja imprezy kulturalnej dla osób niepełnosprawnych”. Organizatorzy: Barbara Kołodziej, Ewelina Dudziak, Magdalena Przybycień No Valid Folder Selected

Skip to content