Przejdź do treści
SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ  VI – UMIEM ROZRÓŻNIAĆ KIERUNKI
9 marca 2015

SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ VI – UMIEM ROZRÓŻNIAĆ KIERUNKI

9 marca 2015 roku odbyło się 6 spotkanie programu profilaktycznego ” Smok Mądragon daje radę”. Celem ogólnym zajęć było kształcenie orientacji przestrzennej uczniów i badanie lateralizacji naszych podopiecznych. No Valid Folder Selected

Uczniowie klas 4,5,6 r.n. uczestniczyli w treningu rozróżniania swojej lewej i prawej strony. Określali i nazywali położenie przedmiotów względem siebie i innych. Następnie nauczyciel wyjaśnił znaczenie prawidłowego rozróżniania kierunków dla bezpieczeństwa i orientacji w terenie.

Organizatorzy: M.Hajduk, K.Lewtak

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content