Przejdź do treści
SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ  I – POZNAJMY SIĘ
13 stycznia 2015

SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ I – POZNAJMY SIĘ

12 stycznia 2015 roku odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Smok Mądragon daje radę”  – „Jak bezpiecznym być na co dzień”.  Uczniowie klas 4,5,6 r.n. i II Guz A zostali wprowadzeni przez szkolnych koordynatorów,  M.Hajduk i K.Lewtak , w założenia projektu.

No Valid Folder Selected

Zapoznaliśmy się z postaciami,  Mądraszków i Smoka Mądragona – mieszkańcami planety Mądragonii , które będą przewodnikami po treściach projektu. Sprawdziliśmy jaki jest nasz  poziom wiedzy na temat bezpieczeństwa.  Zapoznaliśmy się z rolą i zadaniami służb ratowniczych: pogotowia ratunkowego, straży pożarnej i policji.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content