Przejdź do treści
SADZENIE DRZEW MIODODAJNYCH
5 listopada 2021

SADZENIE DRZEW MIODODAJNYCH

Dnia 3 listopada 2021 roku uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych uczestniczyli w akcji sadzenia miododajnych drzew otrzymanych ze Starostwa Powiatowego w Dębicy. Była to doskonała okazja, aby w praktyczny sposób zweryfikować wiedzę z zakresu sadzenia drzew z gołym korzeniem. Dzięki takim inicjatywom, młodzież uczy się dbać o najbliższe środowisko, zauważa rolę roślin w naszym życiu a także istotę i powagę istnienia zapylaczy. Bardzo ważny jest również fakt, że obcowanie z naturą pełni rolę rehabilitacyjną, edukacyjną i terapeutyczną. Nadaje sens życia i pobudza ciekawość świata.

Organizatorzy: A. Chęciek, M. Król-Moździerz
Tekst: A. Chęciek
Zdjęcia: M. Król-Moździerz

 

 

Najnowsze wpisy

Skip to content