Przejdź do treści
RUDNIK 2016 „NA OJCZYSTM SZLAKU”
25 listopada 2016

RUDNIK 2016 „NA OJCZYSTM SZLAKU”

Dnia 17 listopada 2016r. 6-osobowa grupa harcerzy z naszej szkoły wzięła udział w VI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej Placówek Kształcenia Specjalnego ? Na ojczystym szlaku? – Rudnik 2016 „. Byli to: Mateusz Kwiatek, Joanna Klisiewicz, Patrycja Bandyk, Michał Zaborowski, Przemysław Kupiec i Oskar Rak. No Valid Folder Selected

W Konkursie uczestniczyło ponad 100 wykonawców, którzy przyjechali z 20 placówek kształcenia specjalnego tj. z Brzozowa, Sulejowa, Leżajska, Mrowli, Frysztaka, Ropczyc, Jałowęs, Mielca, Rudnika, Jarosławia, Kolbuszowej Dolnej, Tarnobrzegu, Rzeszowa, Laszczyn, Sandomierza i Dębicy.                                                                  
Opiekę  nad uczniami podczas występu sprawowali nauczyciele: p. Andrzej Gruszecki i p. Magdalena Szerszeń. W Rudniku zaśpiewaliśmy 2 piosenki: ?We wtorek w schronisku? i ?Jedziemy autostopem?. Oba utwory zostały nagrodzone brawami. Otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy i „dużą paczkę”prezentów.Dziękujemy dyrekcji naszej szkoły za umożliwienie nam tego wyjazdu, który dostarczył nam wiele radości i nowych wrażeń.
M. Szerszeń

 

Skip to content