Przejdź do treści
ROZSTRZYGNIĘCIE I DIECEZJALNEGO PLASTYCZNEGO KONKURSU RELIGIJNEGO „PRZYPOWIEŚCI PANA JEZUSA”
9 marca 2017

ROZSTRZYGNIĘCIE I DIECEZJALNEGO PLASTYCZNEGO KONKURSU RELIGIJNEGO „PRZYPOWIEŚCI PANA JEZUSA”

Z wielką radością informujemy, że Konkurs plastyczny „Przypowieści Pana Jezusa” cieszył się dużym zainteresowaniem. Jury konkursowe w składzie: Małgorzata Hajduk, ks. Hubert Komoniewski, Anna Nalepa-Proszowska, Monika Solarska- Cieśla, Karina Watoła po wnikliwym zapoznaniu się z nadesłanymi pracami postanowiło nagrodzić prace następujących osób: Oskar Bulas, Natalia Hołota,Kinga Pach, Robert Płoch, Adam Zarychta, Monika Żabówka. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content