Przejdź do treści
ROZMAWIAJMY AAC
28 października 2013

ROZMAWIAJMY AAC

24 października 2013r. w ramach MIĘDZYNARODOWEGO MIESIĄCA ALTERNATYWNEJ I WSPOMAGAJĄCEJ KOMUNIKACJI, z inicjatywy pani Kariny Lewtak, odbyły się w naszej szkole WARSZTATY DLA RODZICÓW I UCZNIÓW, którzy posiadają program MÓWik lub są zainteresowani jego działaniem. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się jak wykorzystywać program MÓWik w codziennej komunikacji oraz w jaki sposób wprowadzać do programu nowe informacje. Przedstawiono także ciekawą pomoc komunikacyjną – MÓWik Karteczki wykorzystywaną do szybkiej komunikacji: w domu, szkole, na wycieczce. Warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników i przebiegały w serdecznej atmosferze. Dzięki współpracy z twórcami programu MÓWik wszyscy otrzymali kolorowe foldery z podstawowymi informacjami. Słodkim akcentem spotkania były firmowe krówki. Warsztaty prowadziły panie: Karina Lewtak i Jadwiga Parys.

Skip to content