Przejdź do treści
REMEDIUM NA CHOROBY CYWILIZACYJNE
15 października 2015

REMEDIUM NA CHOROBY CYWILIZACYJNE

W związku z realizacją programu „Dobrostan”, którego głównym celem jest  – promocja postaw prozdrowotnych na pierwsze spotkanie z rodzicami w roku szkolnym 2015/16 do naszej placówki została zaproszona fito terapeutka – pani Agnieszka Wielopolska. Jako właścicielka sklepu zielarsko – medycznego w Dębicy ma duże doświadczenie w profilaktyce i  leczeniu ziołami oraz naturalnymi produktami spożywczymi przykrych skutków chorób cywilizacyjnych XXI wieku tj. cukrzyca, otyłość, zaburzenia trawienia, hipo- i hiperkinezja, etc.. No Valid Folder Selected

Podczas prezentacji rodzice mieli możliwość zdobycia wiedzy na temat dietetycznych i zdrowotnych aspektów spożywania powszechnie stosowanych dodatków do potraw i napojów oraz ich wpływu na rozwój i zachowanie dzieci z autyzmem, z Zespołem Aspergera czy też z ADHD.
Każdy mógł poznać i posmakować zdrowszych zamienników cukru trzcinowego i najczęściej używanej soli kuchennej, by przekonać się, że są równie smakowite, ale mniej szkodliwe produkty naturalnego pochodzenia. Więcej merytorycznych treści z wystąpienia p. Agnieszki Wielopolskiej będzie można przeczytać w zakładce dla rodziców pt. Recepta na zdrowie.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content