Przejdź do treści
RECYTACJA JAGODY WYRÓŻNIONA
16 marca 2018

RECYTACJA JAGODY WYRÓŻNIONA

Jedną z laureatek XI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Szkół Specjalnych, który odbył się dnia 13 marca 2018 r. w Jaśle została JAGODA JAKUBEK – uczennica Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Dębicy. Otrzymała specjalne wyróżnienie „za szczególnie piękną recytację wiersza, osobowość sceniczną i ciekawą interpretację tekstu”. Kolejni uczestnicy: TOMASZ MĄDRO – uczeń szkoły podstawowej oraz gimnazjalIści: MATEUSZ KONTRABECKI i BARTŁOMIEJ PUZON otrzymali nagrody i dyplomy „za dobre opanowanie tekstu, piękną recytację wiersza, odwagę i występ na scenie”. Opiekę artystyczną nad recytatorami z Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy sprawowała p. Bogusława Strzyż. Konkurs pod hasłem: „Podróże małe i duże” uświetniła grupa przedszkolaków, prezentując tańce z różnych zakątków Europy oraz wolontariusze z jasielskiego liceum. No Valid Folder Selected No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

3 października 2023

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Skip to content