Przejdź do treści
„WILEKANOCNY CZAS RADOŚCI”
30 marca 2016

„WILEKANOCNY CZAS RADOŚCI”

„Wielkanocny czas radości” to hasło IX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Szkół Specjalnych, który odbył się dnia 22.03.2016 roku w Domu Kultury w Jaśle. No Valid Folder Selected

Spośród licznej grupy uczestników „za dobre opanowanie tekstu, piękną recytację wiersza , odwagę i występ na scenie” wyróżniony został Mateusz Kontrabecki – uczeń SP oraz Patrycja Bandyk i Jagoda Jakubek z SPdP.  Natomiast „za szczególnie piękną recytację wiersza, osobowość sceniczną i ciekawą interpretację tekstu” po raz kolejny uhonorowany został Michał Zaborowski z Gimnazjum.  Młodzi artyści zostali obdarowani przez organizatorów wspaniałym  poczęstunkiem oraz bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Uczniów do występu przygotowała Bogusława Strzyż.

Skip to content