Przejdź do treści
„POLA NADZIEI” 2017
29 maja 2017

„POLA NADZIEI” 2017

19 maja 2017 roku zakończyliśmy dziesiątą dębicką edycję akcji „Pola Nadziei”. Na scenie DK „Śnieżka” zaprezentowała się Grupa Teatralna ze Szkoły Podstawowej nr 3, a potem nastąpiło uroczyste podsumowanie  konkursów – plastycznego i literackiego oraz uhonorowanie laureatów. Nasi uczniowie: Hubert Stachnik, Janusz Synowiecki oraz Mateusz Krawiec zostali wyróżnieni w konkursie plastycznym, a Przemysław Kupiec otrzymał nagrodę Zarządu za wiersz zgłoszony w konkursie literackim. Nasi laureaci, którzy uczestniczyli w uroczystości, osobiście odebrali nagrody i gratulacje. Bardzo cieszymy się z ich sukcesów, gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej akcji „Pola Nadziei”.Koordynatorzy: Małgorzata Toczyńska – Ożóg i Aneta Sobolak. No Valid Folder Selected

Skip to content