Przejdź do treści
PROGRAM „ŻYCIE BEZ PRÓCHNICY”
15 listopada 2015

PROGRAM „ŻYCIE BEZ PRÓCHNICY”

W dniu 13 listopada w ramach programu ,,Życie bez próchnicy” klasy II/III Guz B oraz III PE uczestniczyły w pogadance  tematycznej  przeprowadzanej  przez   naszą  pielęgniarkę szkolną. No Valid Folder Selected

Pogadanka miała  na celu wykształcenia nawyku prawidłowego mycia zębów, właściwego odżywiania i uświadomienie konieczności wizyt u stomatologa. Uczniowie mogli wykazać się zdobytą wiedzą, prezentując właściwy sposób szczotkowania  uzębienia jamy ustnej na modelu zębowym. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali miesięczną tabelę mycia zębów, pastę  jak również szczoteczki.  W kolejnym  miesiącu przedstawimy listę osób, które otrzymają znaczek zwycięzcy.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content