Przejdź do treści
PREZENTACJA PRZEDSTAWIENIA JASEŁKOWEGO PENSJONARIUSZOM DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ
15 stycznia 2018

PREZENTACJA PRZEDSTAWIENIA JASEŁKOWEGO PENSJONARIUSZOM DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

W piątek 12 stycznia 2018 roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować przedstawienie jasełkowe pt. „Wigilijna ulica” pensjonariuszom i wychowawcom z Domów Pomocy Społecznej w Parkoszu i w Lubzinie oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębicy. Wśród przybyłych gości była obecna dyrektor ŚDS w Dębicy pani Marta Skórska.  Zebranych w sali gimnastycznej gości powitała pani dyrektor Marta Biłas. No Valid Folder Selected

Nasze przedstawienie zostało miło przyjęte. Widzowie docenili włożony w przygotowanie występu wysiłek i obdarowali nas koszem słodkości. Wspólne chwile wykorzystaliśmy także na śpiewanie kolęd. Spotkanie przebiegło w miłej i ciepłej atmosferze. Wśród pensjonariuszy Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębicy byli nasi absolwenci, więc mogliśmy powspominać dawne dni i zapytać, jak teraz radzą sobie w życiu. Inicjatorką tego spotkania była pani Danuta Wadas, a w realizacji wspierały ją panie Małgorzata Hajduk, Anna Nalepa – Proszowska i Magdalena Szerszeń oraz pani opiekunka Monika Madej.

 

Skip to content