Przejdź do treści
PRAKTYKA W ZAKŁADZIE KRAWIECKIM
12 grudnia 2019

PRAKTYKA W ZAKŁADZIE KRAWIECKIM

Z końcem listopada uczniowie klas przysposabiających (2 PA, 2/3 PA, 2/3 PB, 3 PC, 3 PD) uczestniczyli w praktyce na terenie zakładu krawieckiego Pani Marzeny Michoń. Dzięki jej uprzejmości nasi podopieczni mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat krawiectwa, przypomnieć sobie nazwy i zastosowanie maszyn, urządzeń oraz przyborów krawieckich, a przede wszystkim zobaczyć ich użycie w praktyce. To spotkanie było dla naszych uczniów możliwością poznania funkcjonowania zakładu krawieckiego oraz wiążących się z tym zadaniami. Pani Teresie Michoń dziękujemy za przyjęcie, cierpliwość i entuzjazm, który udzielił się również naszym uczniom w trakcie poznawania tajników sztuki krawieckiej. No Valid Folder Selected

Skip to content