Przejdź do treści
ZAJĘCIA PRAKTYCZNE W SEKRETARIACIE SP NR 6
12 grudnia 2019

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE W SEKRETARIACIE SP NR 6

Dnia 4 grudnia, uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy z klas: I PC, II PA, II/III PA, II/III PC wzięli udział w zajęciach poza terenem szkoły z zakresu prac biurowych. Uczestnicy praktyk poznali zasady funkcjonowania sekretariatu Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Dębicy. Zapoznali się z przydziałem obowiązków na stanowisku sekretarki i intendentki.  Obejrzeli wyposażenie pomieszczenia. Rozpoznawali narzędzia wykorzystywane do wykonywania prac biurowych. Pracowali z użyciem dziurkacza, zszywacza, niszczarki i kserokopiarki. Uczniowie w ramach zajęć lekcyjnych przygotowali podziękowania dla pani sekretarki oraz dyrektora szkoły.  Był to dowód wdzięczności za możliwość zorganizowania zajęć praktycznych poza szkołą oraz miłe przyjęcie. Opiekunami uczniów w czasie spotkania były panie: Monika Król-Moździerz i Anita Zachara-Kusek. No Valid Folder Selected

Skip to content