Przejdź do treści
POWITANIE WIOSNY ORAZ UCZCZENIE ŚWIATOWEGO DNIA POEZJI CZ.III
6 kwietnia 2014

POWITANIE WIOSNY ORAZ UCZCZENIE ŚWIATOWEGO DNIA POEZJI CZ.III

W radosny wiosenny nastrój wprowadziła nas pani Ewelina Dudziak, która przygotowała tematyczne zagadki. Za prawidłową odpowiedź, uczniowie otrzymywali naklejki z uśmiechniętą buźką. Dzień 21 marca, o czym nie wszyscy pamiętają, jest również Światowym Dniem Poezji.

No Valid Folder Selected

 

I taki właśnie wesoły, poetycki deser zaserwowała nam grupa recytatorów: Patrycja Bandyk, Beata Kmiecik, Dominika Nowicka, Justyna Pieróg, Mateusz Kontrabecki, Kamil Kliś. Muzycznym przebojom, począwszy od „Zimy” Vivaldiego aż po „Wiosnę” Marka Grechuty, towarzyszyła pełna ekspresji zabawa.  Fruwały w powietrzu podrzucane w górę ciepłe czapki i szaliki; falowały kolejne pory roku – rzędy widowni okryte różnobarwną satyną. Wspólnie odśpiewana i odtańczona „Wiosna w błękitnej sukience” wniosła rześki powiew optymizmu i radości. Miłośnicy przyrody, mogli się wykazać wiedzą w quizie prowadzonym przez panią Anitę Zacharę – Kusek i zdobyć nagrody.

Wielu atrakcji, podczas tego dnia, dostarczyli nam: p. Anita Zachara-Kusek, p. Aneta Żądło, p. Bogusława Strzyż, p. Marta Reguła, p. Urszula Burkat, p. Ewelina Dudziak, p. Monika Solarska – Cieśla (dekoracje). Dziękujemy za pomoc w przygotowaniach panu Andrzejowi Gruszeckiemu (nagłośnienie) oraz pani Annie Chęciek (kostiumy i zdjęcia).

Skip to content