Przejdź do treści
POWITANIE WIOSNY
22 kwietnia 2013

POWITANIE WIOSNY

W dniu 12 kwietnia w naszej szkole odbyło się Uroczyste Powitanie Wiosny. Z tej okazji została przygotowana bajka kukiełkowa pt; „Jaś i Małgosia”.

No Valid Folder Selected

Pomysłodawcami przedstawienia byli nauczyciele naszej szkoły w osobach M.Solarska-Cieśla, A.Żądło, E.Dudziak, A.Zachara-Kusek, E.Górecka, B.Rubach, A.Borkowska, P.Stachnik. Rozstrzygnięto  również konkurs na „Najpiękniejszą Marzannę”. Wychowankowie zaprezentowali także wiersze pod kierunkiem B.Strzyż, a oprawę muzyczną i piosenki przygotowali uczniowie pod opiekę A.Gruszeckiego i A.Chęciek.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

3 października 2023

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Skip to content