Przejdź do treści
POWITANIE NOWYCH UCZNIÓW
11 listopada 2017

POWITANIE NOWYCH UCZNIÓW

31 października o godz. 9.40 w naszej szkole odbyła się Uroczystość Powitania Nowych Uczniów. Pani dyrektor Marta Biłas powitała zebranych gości, natomiast w imieniu Samorządu Uczniowskiego uczynił to przewodniczący Dawid Kliś. Uroczystość rozpoczęła część artystyczna przygotowana przez uczniów pod czujnym okiem nauczycieli. Po części artystycznej zorganizowano zabawę integracyjną oraz poczęstunek dla rodziców. W organizację imprezy włączyli się: p. A. Żądło, p. A. Gruszecki, p. A. Zachara – Kusek, p. B. Strzyż, p. M. Szerszeń, p. D. Wadas, p. J. Janiec, p. M. Reguła,p. J. Parys, p. A. Jurkiewicz, p. A. Chęciek,p. M. Król – Moździerz, p. M. Toczyńska – Ożóg, p. A. Sobolak, p. A. Nalepa – Proszowska, p. M. Sroczyńska, p. K. Gałat. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content