Przejdź do treści
PODSUMOWANIE WYCIECZKI DO CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ W GĘBICZYNIE – REALIZACJA SZKOLNEGO PROGRAMU PATRIOTYCZNEGO „KOCHAM CIĘ POLSKO”
4 czerwca 2018

PODSUMOWANIE WYCIECZKI DO CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ W GĘBICZYNIE – REALIZACJA SZKOLNEGO PROGRAMU PATRIOTYCZNEGO „KOCHAM CIĘ POLSKO”

W dniu 18 maja 2018 roku uczniowie szkoły podstawowej spotkali się, aby podsumować wyjazd do Gębiczyny. Najpierw oglądnęliśmy prezentację poświęconą Historii Polskiego Miodu przygotowaną przez panią Małgorzatę Hajduk. Później odpowiadaliśmy na zagadki dotyczące symboli narodowych, miejscowości Gębiczyna i oczywiście życia pszczół oraz powstawania miodu. Każda z klas otrzymała zadanie do wykonania, polegające na zapełnieniu konturów obrazka przedstawiającego hodowlę pszczół. Wszyscy uczniowie uczestniczący w spotkaniu dostali ?woreczki niespodzianki? przekazane przez Pana Krzysztofa Krawca. Inicjatorkami takiego sposobu realizacji programu ?Kocham Cię Polsko!? były panie Anna Nalepa-Proszowska i Danuta Wadas.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content