Przejdź do treści
PODSUMOWANIE III REGIONALNEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY ze SPEKTRUM AUTYZMU I ZESPOŁEM ASPERGERA „Niebieskie Motyle 2018” w JAROSŁAWIU
27 kwietnia 2018

PODSUMOWANIE III REGIONALNEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY ze SPEKTRUM AUTYZMU I ZESPOŁEM ASPERGERA „Niebieskie Motyle 2018” w JAROSŁAWIU

W dniu 12 kwietnia 2018 roku pięciu naszych uczniów Jakub Dutkiewicz, Jakub Jaje, Mateusz Krawiec, Robert Płoch, Artur Wójcik i Artur Romański, pod opieką pani Danuty Wadas oraz rodziców pani Katarzyny Dutkiewicz, pana Zbigniewa Jaje, pani Elżbiety Romańskiej i pani Magdalena Mossoń, uczestniczyło w uroczystym podsumowaniu III Regionalnego Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie Motyle 2018” zorganizowanym przez SOSW w Jarosławiu. Jakub Dutkiewicz zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej, a uczniowie: Artur Romański, Artur Wójcik, Mateusz Krawiec, Robert Płoch i Jakub Jaje otrzymali wyróżnienia. Każdy uczeń otrzymał nagrodę oraz dużą porcję okolicznościowego tortu. Ponadto mieliśmy okazję uczestniczyć we wspólnych zabawach integrujących. Wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni. Uczniowie wykonali swoje prace pod kierunkiem i opieką nauczycieli pani Anny Jurkiewicz, pani Anny Nalepy-Proszowskiej i pani Danuty Wadas. No Valid Folder Selected

Skip to content