Przejdź do treści
PODSUMOWANIE II REGIONALNEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY ZE SPEKTRUM AUTYZMU I ZESPOŁEM ASPERGERA „NIEBIESKIE MOTYLE” W JAROSŁAWIU
22 maja 2017

PODSUMOWANIE II REGIONALNEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY ZE SPEKTRUM AUTYZMU I ZESPOŁEM ASPERGERA „NIEBIESKIE MOTYLE” W JAROSŁAWIU

W dniu 4 kwietnia 2017 roku trzech naszych uczniów Jakub Dutkiewicz, Mateusz Krawiec i Artur Romański, pod opieką pani Danuty Wadas oraz rodziców pani Katarzyny Dutkiewicz i pana Krzysztofa Krawca, uczestniczyło w uroczystym podsumowaniu II Regionalnego Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu i Zespołem Aspergera „Niebieskie Motyle” zorganizowanym przez SOSW w Jarosławiu. No Valid Folder Selected

Jakub Dutkiewicz zajął I miejsce w swojej kategorii wiekowej, a uczniowie: Artur Romański, Mateusz Krawiec, Robert Płoch i Dominik Wnęk otrzymali wyróżnienia. Każdy uczeń otrzymał nagrodę oraz dużą porcję okolicznościowego tortu. Ponadto mieliśmy okazję uczestniczyć we wspólnych zabawach integrujących. Uczniowie wykonali swoje prace pod kierunkiem i opieką nauczycieli pani Anny Jurkiewicz, pani Anny Nalepy-Proszowskiej i pani Danuty Wadas.

 

Skip to content