Przejdź do treści
PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ DOMINIKA ZIOMKA
25 czerwca 2015

PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ DOMINIKA ZIOMKA

Akcja charytatywna na rzecz Dominika Ziomka została  zakończona w dniu 25.06.2015 r. Dochód uzyskany ze sprzedaży zakrętek w kwocie 699,90 zł został w całości przekazany na subkonto założone  w ramach działającego przy naszej szkol Stowarzyszenia „Z potrzeby serca” z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu specjalistycznego wózka oraz na rehabilitację chłopca.

Do akcji bezinteresownie przyłączyły się szkoły: I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy, Zespół Szkół nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy, Miejskie Gimnazjum nr 4 w Dębicy oraz Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Dębicy.Serdecznie dziękujemy wyżej wymienionym placówkom za zaangażowanie oraz zrozumienie potrzeb uczniów niepełnosprawnych. Szczególne podziękowania kierujemy do pani mgr Agnieszki Zapał – Róg – pedagoga szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy, pani mgr Eweliny Żyłki – pedagoga szkolnego w Zespole Szkół nr 4, pani mgr Agnieszki Zjadewicz – nauczyciela bibliotekarza w Miejskim Gimnazjum nr 4 w Dębicy oraz pani mgr Ewie Hołubowskiej – Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 8 w Dębicy. Koordynatorzy akcji: Magdalena Sroczyńska,Krystyna Gałat

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content