Przejdź do treści
PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ DOMINIKA ZIOMKA
25 czerwca 2015

PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ DOMINIKA ZIOMKA

Akcja charytatywna na rzecz Dominika Ziomka została  zakończona w dniu 25.06.2015 r. Dochód uzyskany ze sprzedaży zakrętek w kwocie 699,90 zł został w całości przekazany na subkonto założone  w ramach działającego przy naszej szkol Stowarzyszenia „Z potrzeby serca” z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu specjalistycznego wózka oraz na rehabilitację chłopca.

Do akcji bezinteresownie przyłączyły się szkoły: I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy, Zespół Szkół nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy, Miejskie Gimnazjum nr 4 w Dębicy oraz Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Dębicy.Serdecznie dziękujemy wyżej wymienionym placówkom za zaangażowanie oraz zrozumienie potrzeb uczniów niepełnosprawnych. Szczególne podziękowania kierujemy do pani mgr Agnieszki Zapał – Róg – pedagoga szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy, pani mgr Eweliny Żyłki – pedagoga szkolnego w Zespole Szkół nr 4, pani mgr Agnieszki Zjadewicz – nauczyciela bibliotekarza w Miejskim Gimnazjum nr 4 w Dębicy oraz pani mgr Ewie Hołubowskiej – Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 8 w Dębicy. Koordynatorzy akcji: Magdalena Sroczyńska,Krystyna Gałat

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

17 czerwca 2024

Szkolny Rajd Rowerowy
Szkolny Rajd Rowerowy

16 czerwca 2024

Szkolny Turniej Badmintona
Szkolny Turniej Badmintona

16 czerwca 2024

Poznajemy atrakcje Dębicy
Poznajemy atrakcje Dębicy

16 czerwca 2024

Skip to content