Przejdź do treści
PODKARPACKIE ZAWODY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM OLIMPIAD SPECJALNYCH W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ
18 grudnia 2019

PODKARPACKIE ZAWODY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM OLIMPIAD SPECJALNYCH W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ

W dniu 12 grudnia 2019 r. w Białce Tatrzańskiej odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim Olimpiad Specjalnych (slalom Gigant). Naszą szkołę reprezentowali: Maja Szczepańska i Jarosław Maziarka pod opieką pani Urszuli Burkat. Każdy zawodnik pokonywał dwukrotnie trasę slalomu. Pod uwagę brany był czas przejazdu trasy. Przydział do grupy startowej następował po jeździe obserwowanej. Nasi uczniowie wypadli bardzo dobrze prezentując swoje umiejętności i zajęli następujące miejsca: Maja Szczepańska II miejsce, Jarosław Maziarka IV miejsce. Zawody sprzyjały integracji ze środowiskiem oraz popularyzacji narciarstwa jako dyscypliny dla osób z niepełnosprawnością. No Valid Folder Selected

Skip to content