Przejdź do treści
PODKARPACKI MITING PŁYWACKI OLIMPIAD SPECJALNYCH W KOLBUSZOWEJ
19 grudnia 2019

PODKARPACKI MITING PŁYWACKI OLIMPIAD SPECJALNYCH W KOLBUSZOWEJ

W dniu 5 grudnia 2019 w Kolbuszowej na pływalni krytej „Fregata” odbył się Miting Pływacki. Organizatorami imprezy byli: Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska Podkarpackie, Zespół Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej, Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ,”Iskierka” w Kolbuszowej Dolnej. Celem imprezy była przede wszystkim popularyzacja pływania jako dyscypliny sportowej dla osób upośledzonych umysłowo mającej duże znaczenie dla zdrowia i usprawniania tej grupy społeczeństwa. W mitingu wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Sylwia Wojtuła – I miejsce – 25 m klasyk,  I miejsce – 50 m dowolny, Dawid Kliś I miejsce – 25 m grzbiet, III miejsce – 50 m kraul, Jarosław Maziarka – I miejsce – 50 m dowolny, III miejsce – 25 m grzbiet, Hubert Stachnik – I miejsce 25 m kraul, II miejsce 25 m grzbiet, Mateusz Kontrabecki – I miejsce 25 m dowolny z sprzętem, Maja Szczepańska I miejsce 25 m grzbiet, II miejsce 25 m kraul. Nasi zawodnicy wykazali się dużą determinacją i poziomem umiejętnościami pokonując swoje słabości zdobywając czołowe miejsca. No Valid Folder Selected

Skip to content