Przejdź do treści
PIĘKNO POWIATU DĘBICKIEGO
15 lipca 2014

PIĘKNO POWIATU DĘBICKIEGO

W dniu 15 maja 2014roku w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego pod hasłem ” Piękno powiatu dębickiego”.

No Valid Folder Selected

Na konkurs wpłynęło 15 prac wykonanych indywidualnie lub grupowo w różnych technikach plastycznych, które przedstawiały ciekawe miejsca w naszym powiecie. Wszystkie prace zostały nagrodzone, a następnie zaprezentowane na wystawie podczas Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.Organizatorami konkursu były: Joanna Janiec i Marta Reguła.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content