Przejdź do treści
PIKNIK W ZAWADZIE
22 czerwca 2017

PIKNIK W ZAWADZIE

Dnia 21 czerwca 2017 r. uczniowie klasy pierwszej i drugiej gimnazjum oraz trzeciej SPdP wraz z p. B. Strzyż pojechali do Zawady, by w miłej atmosferze pożegnać rok szkolny. No Valid Folder Selected

Najpierw odwiedzili Sanktuarium, by podziękować za wszystkie dobre chwile spędzone razem. Później cieszyli się wspólnym  grillowaniem. Na ruszt trafiły jabłka, banany, chleb i kiełbasa. Ciasteczka i napoje uzupełniły  piknikowe menu. Wędrując „dróżkami” podziwiali urozmaicony krajobraz powiatu dębickiego. Na takie chwile czeka się cały rok.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content