Przejdź do treści
PIERWSZA PREMIERA W INTERNETOWYM TEATRZE DLA SZKÓŁ
9 września 2014

PIERWSZA PREMIERA W INTERNETOWYM TEATRZE DLA SZKÓŁ

W roku szkolnym 2014/2015 będzie kontynuowany projekt INTERNETOWEGO TEATRU TVP DLA SZKÓŁ. Ideą tego projektu jest dotarcie z kulturą i sztuką do dzieci i młodzieży przy wykorzystaniu szerokopasmowego Internetu. Grany na żywo spektakl odbierany jest  bezpłatnie, w tym samym czasie przez kilkutysięczną uczniowską społeczność w całej Polsce za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej. Do udziału typowane są zgłaszające się szkoły, a do współpracy zapraszane najlepsze teatry w całej Polsce. Już 12 września o godz. 11:00, w naszej szkole, w ramach  Internetowego Teatru TVP dla Szkół pierwsza premiera. Koordynatorem projektu są: M.Hajduk i A.Nalepa-Proszowska. Osoby współodpowiedzialne za stronę techniczną i organizacyjną na terenie szkoły: M.Król-Moździerz, K.Lewtak, M.Solarska- Cieśla, P.Stachnik  Na sam początek przygotowano „Krawca Niteczkę” w wykonaniu Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum”. Zapraszamy uczniów Gimnazjum do obejrzenia tego spektaklu do sali numer 8.

Skip to content