Przejdź do treści
OSTATNIE OSIĄGNIĘCIA ZSS W DĘBICY NA ARENIE SPORTOWEJ
12 listopada 2015

OSTATNIE OSIĄGNIĘCIA ZSS W DĘBICY NA ARENIE SPORTOWEJ

5.11.2015r Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy uczestniczyła w dwóch świętach sportowych: XI Podkarpacki m Mityngu  w Trójboju Siłowym oraz XV Podkarpackim Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych w Tarnobrzegu.Reprezentacja naszej szkoły liczyła 6 osób, po 3 osoby na każdą z konkurencji; w trójboju:  D. Gulis, M. Kwiatek oraz M. Wołowiec opiekun Marek Kramarz,  w tenisie stołowym reprezentowali nas: K. Nawracaj, D. Kliś oraz P. Świątek opiekun Zbigniew Rajnfus.  No Valid Folder Selected

Po zważeniu zawodników rywalizacja nabrała tempa; walka zaczęła się od przysiadu, następnie wyciskanie na ławeczce i zakończyła się najbardziej widowiskowym i emocjonującym martwym ciągiem. Każdy z naszych zawodników poprawił swoje rekordy życiowe i tak M. Wołowiec uzyskał wynik 245 kg co uplasowało go na II pozycji w tej kategorii wagowej. Następny był M. Kwiatek z wynikiem 310 kg i mimo, że dźwigną najwięcej w swojej grupie po przeliczeniu  współczynnikiem Wilks’a ( waga do ciężaru ciała) dało mu II pozycje i ostatni zawodnik D. Gulis, który uzyskał najlepszy wynik zawodów 355 kg ( 160 kg w martwym ciągu) zajął  I miejsce. XV Podkarpackich Turniej Olimpiad Specjalnych Polska w Tenisie Stołowym,  rozegrano na głównej hali widowiskowo-sportowej  MOSiR , rywalizacja odbywała się na sześciu stołach w kategorii dziewcząt i chłopców oraz grupach sprawnościowych. Nasi zawodnicy spisali się  bardzo dobrze, traf losu spowodował że nasi dwaj najlepsi zawodnicy musieli rywalizować ze sobą w jednej grupie. Atrakcją turnieju był pokazowy mecz tenisa stołowego rozegrany przez zawodniczki aktualnego Mistrza Polski  KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg  Kingę Stefańską  oraz Chinkę Pan Yingying.

 

Nasze wyniki:

II miejsce Kamil Nawracaj

IV miejsce Dawid Kliś

III miejsce Piotr Świątek

III miejsce gra deblowa chłopców Kamil Nawracaj/Dawid Kliś

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content