Przejdź do treści
OKULARY DLA AFRYKI
12 lutego 2016

OKULARY DLA AFRYKI

W 2 tygodniu lutego 2016r. nasza szkoła za pośrednictwem ZHP zaangażowała się w akcję „Okulary dla Afryki”. Polegała ona  na zbiórce niepotrzebnych już okularów / korekcyjnych, słonecznych/, które nie były uszkodzone i porysowane w centrum. No Valid Folder Selected
Każdy ofiarodawca był proszony o karteczkę z informacją o mocy szkieł tych okularów. Udało nam się zebrać 23 pary okularów. Dnia 12.02.2016r. przekazano je na ręce Komendanta hufca Dębicy: hm. Mateusza Cebuli. Zostaną one wysłane do Afryki w ramach misji lekarzy – okulistów  i przekazane mieszkańcom ubogich regionów po przebadaniu przez uczestników misji. Dziękujemy serdecznie wszystkim ofiarodawcom: dzieciom, rodzicom i nauczycielom.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content