Przejdź do treści
NOWOROCZNE SPOTKANIE OSÓB WSPIERAJĄCYCH NASZĄ SZKOŁĘ
27 stycznia 2016

NOWOROCZNE SPOTKANIE OSÓB WSPIERAJĄCYCH NASZĄ SZKOŁĘ

22 stycznia 2016 roku przybyli do naszej szkoły zaproszeni goście wśród których byli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Dębicy – członkowie Komisji Oświaty pan Zygmunt Żabicki i pan Roman Ciszek oraz dyrektor Wydziału Kultury,Turystyki i Promocji pani Barbara Pelczar-Białek, a także dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej pan Tomasz Wróbel, przedstawiciel Dębickiego Klubu Biznesu pan Paweł Werbowy, państwo Barbara i Zbigniew Bandzyra właściciele firmy Euro-Dom z Kozłowa i pani Agnieszka Krzemień. Nasi uczniowie zaprezentowali się w przedstawieniu jasełkowym pod tytułem „Rodzi się Bóg w człowieku”, które zostało bardzo ciepło przyjęte i nagrodzone gromkimi brawami. No Valid Folder Selected

W nagrodę za wspaniały występ otrzymaliśmy trochę cukierkowych słodkości, przepyszne ciasto od pani Barbary Bassara-Poprawa oraz zimowe czapki od pani Bernadetty Mika. Później zaproszeni goście udali się na spotkanie przy ciasteczku i filiżance kawy, w trakcie którego rozmawiali o przyszłości szkoły, zbliżającym się jubileuszu  50-cio lecia placówki oraz potrzebach naszych podopiecznych, ich sukcesach, radościach i codziennych problemach. Pan Zygmunt Żabicki podziękował w imieniu zebranych za wspaniały występ naszych uczniów oraz organizację spotkania, a także zapewnił, że w następnym roku z wielką przyjemnością odwiedzi nas znowu.

 

Skip to content