Przejdź do treści
NOWOROCZNE SPOTKANIE OSÓB WSPIERAJĄCYCH NASZĄ SZKOŁĘ ORAZ EMERYTOWANYCH NAUCZYCIELI Z PLACÓWEK OŚWIATOWYCH MIASTA DĘBICY i POWIATU.
15 stycznia 2018

NOWOROCZNE SPOTKANIE OSÓB WSPIERAJĄCYCH NASZĄ SZKOŁĘ ORAZ EMERYTOWANYCH NAUCZYCIELI Z PLACÓWEK OŚWIATOWYCH MIASTA DĘBICY i POWIATU.

11 stycznia 2018 roku przybyli do naszej szkoły zaproszeni goście, wśród których byli: wicestarosta Powiatu Dębickiego pan Mateusz Pasek, burmistrz Miasta Dębicy pan Mariusz Szewczyk, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego pan Wiesław Lada, przewodniczący Rady Powiatu Starostwa Powiatowego w Dębicy pan Mateusz Smoła, przedstawiciele Komisji Oświaty Starostwa Powiatowego w Dębicy: pan Zygmunt Żabicki i Piotr Chęciek, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy pan Piotr Mączka, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego pani Anna Puzon, przewodnicząca Sekcji Emerytowanych Pracowników Oświaty pani Bożena Kaczor, a także sponsorzy na codzień wspierający naszą szkołę: państwo Barbara i Zbigniew Bandzyra, pani Agnieszka Krzemień, pani Agnieszka Mika, pani Bernadetta Mika, pan Tomasz Wróbel dyrektor MPEC-u, pani Monika Matłok, pani Barbara Bassara-Poprawa  oraz 35 emerytowanych nauczycieli z placówek oświatowych działających na terenie naszego powiatu. W tym roku na nasze spotkanie przybyli przedstawiciele mediów: reporterzy Telewizji Dębickiej oraz dziennikarz Obserwatora Lokalnego. Wszystkich przybyłych powitała pani dyrektor Marta Biłas. No Valid Folder Selected

Nasi uczniowie zaprezentowali się w przedstawieniu jasełkowym pod tytułem „Wigilijna Ulica”, które zostało bardzo ciepło przyjęte. W nagrodę za nasz wspaniały występ otrzymaliśmy mnóstwo słodyczy i owoce. Później zaproszeni Goście udali się na noworoczne spotkanie przy ciasteczku i filiżance kawy lub herbaty. W tegorocznym przedstawieniu wzięło udział 35 uczniów z wszystkich etapów kształcenia. Nasze Jasełka spodobały się Wszystkim zebranym; zarówno temat, jak i ich wykonanie. Było nam bardzo miło słyszeć tyle pochlebnych opinii. Inicjatorem tego spotkania oraz osobą przygotowująca przedstawienie jasełkowe była pani Danuta Wadas, układ taneczny zaprezentowany w czasie przedstawienia opracowały panie Magdalena Szerszeń i Anna Nalepa-Proszowska, opiekę nad dziećmi biorącymi udział w występie sprawowała pani Monika Madej, ciasteczka upiekły panie Anna Borkowska i Jadwiga Parys, pyszną sałatkę owocową wykonała pani Bogusława Strzyż, dekorację stołów oraz  miłą degustację zapewniły panie Joanna Janiec i Marta Reguła.

Skip to content