Przejdź do treści
NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ – BIERZMOWANIE 2016
13 maja 2016

NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ – BIERZMOWANIE 2016

W dniu 9 maja 2016 r. 10 uczniów naszej szkoły otrzymało z rąk J.E. Księdza Biskupa Leszka Leszkiewicza dary Ducha Świętego. No Valid Folder Selected

Do bierzmowania przystąpili uczniowie:  Monika Bartkowicz, Gabriel Fryz, Dawid Kliś, Przemysław Kupiec,  Mateusz Kwiatek, Bernadetta Różańska, Klaudia Stec, Patrycja Studzińska, Joanna Urban, Aneta Wołowiec. Młodzież do przyjęcia sakramentu została przygotowana przez p. M.Hajduk i ks. Huberta Komoniewskiego. Podziękowania należą się również ks. Pawłowi Brzykowi, który również uczestniczył w formacji i przygotowaniu uczniów.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content