Przejdź do treści
NASI UCZNIOWIE W KONKURSIE TESCO
6 listopada 2013

NASI UCZNIOWIE W KONKURSIE TESCO

Informujemy,  że uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XI edycji ogólnopolskiego konkursu „Tesco dla Szkół” pod hasłem „Talent do niemarnowania”. Zadanie konkursowe polegało na nakręceniu krótkiego filmiku promującego racjonalne gospodarowanie żywnością.
Zachęcamy wszystkich uczniów, ich rodziców i znajomych do bezpłatnego rejestrowania się na stronie www.tescodlaszkol.pl i oddawanie głosów na nasz film pt.”Mamy Talent”.Dzięki Waszym głosom nasza szkoła ma szansa na wygranie cennych nagród. Film zrealizowany pod kierunkiem nauczycieli J.Parys i J.Janiec.


 

kliknij WIĘCEJ aby zobaczyć film:

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

3 października 2023

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Skip to content