Przejdź do treści
NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA
14 lutego 2017

NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

2 lutego 2017 roku w Galerii Sztuki MOK, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. ocenionych zostało 107 szopek. Byliśmy bezkonkurencyjni, w kategorii osoby niepełnosprawne komisja konkursowa nagrodziła szopki wykonane przez naszych uczniów. No Valid Folder Selected
Nagrodę otrzymał: Hubert Stachnik 6 r.n – praca indywidualna wykonana pod opieką p. Anny Nalepa-Proszowskiej oraz dwie szopki wykonane przez klasę:  IPA w składzie: Weronika Czerepak, Dawid Kliś, Klaudia Stec, Piotr Świątek, Aneta Wołowiec,Bernadetta Różańska pod opieka p. Anny Chęciek ,II GuzA w składzie: Patrycja Durek, Jakub Jaje, Jakub Dutkiewicz, andrzej Jemioło, Kordian Jurkowski, Janusz Synowiecki pod opieka p. Anny Jurkiewicz.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy zwycięstwa.

Skip to content