Przejdź do treści
NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA
14 lutego 2017

NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

2 lutego 2017 roku w Galerii Sztuki MOK, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. ocenionych zostało 107 szopek. Byliśmy bezkonkurencyjni, w kategorii osoby niepełnosprawne komisja konkursowa nagrodziła szopki wykonane przez naszych uczniów. No Valid Folder Selected
Nagrodę otrzymał: Hubert Stachnik 6 r.n – praca indywidualna wykonana pod opieką p. Anny Nalepa-Proszowskiej oraz dwie szopki wykonane przez klasę:  IPA w składzie: Weronika Czerepak, Dawid Kliś, Klaudia Stec, Piotr Świątek, Aneta Wołowiec,Bernadetta Różańska pod opieka p. Anny Chęciek ,II GuzA w składzie: Patrycja Durek, Jakub Jaje, Jakub Dutkiewicz, andrzej Jemioło, Kordian Jurkowski, Janusz Synowiecki pod opieka p. Anny Jurkiewicz.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy zwycięstwa.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content