Przejdź do treści
NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA
22 grudnia 2014

NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA

W dniu 18 grudnia 2014r.odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie szkolnego konkursu świątecznego na ” najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową „.No Valid Folder Selected

W tegorocznym konkursie wzięły udział następujące klasy: 5r.n.,kl.II GUZ B,kl.II PB,kl.II PC,kl.II PD, kl. II PE,kl. II/III, świetlica przy ZOZ w Dębicy oraz uczennice: Weronika Kęsik {nauczanie indywidualne) i SyLwia Hołota z kl.III GUZ A. Na szczególne wyróżnienie zasługują prace: kl.5 r.n., kl.II PC i świetlicy szpitalnej. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni, a nagrody wręczyła im p.dyrektor M.Biłas. Prace uczniów bardzo siĘ wszystkim podobały. Organizatorzy konkursu: E.Wąchadło,A.Skiba i A.Sobolak dziękują uczestnikom za udział w konkursie.

 

Skip to content