Przejdź do treści
MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2016/2017
19 czerwca 2017

MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2016/2017

19 czerwca  2017 r.  uczniowie, rodzice, Dyrekcja oraz nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli we Mszy świętej na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 2016/2017. No Valid Folder Selected
Msza święta, dzięki życzliwości Sióstr Służebniczek Dębickich odbyła się w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Anielskiej w Dębicy.
Oprawę liturgiczną przygotowała p. Małgorzata Hajduk. W modlitwie śpiewem pomagała nam p. Magdalena Szerszeń i p. Elżbieta Wąchadło z grupą uczennic naszej szkoły.  Mszę świętą odprawił nasz opiekun ks. Hubert Komoniewski. Wspólnie dziękowaliśmy Bogu za  szczęśliwy, owocny rok katechetyczny i szkolny oraz prosiliśmy o  udane wakacje. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla Nas wszystkich czasem wytchnienia, radości i dziękczynienia Bogu. Szczęść Boże.

Skip to content