Przejdź do treści
MONTAŻ SŁOWNO-MUZYCZNY BŁOGOSŁAWIONA KAROLINA
29 listopada 2013

MONTAŻ SŁOWNO-MUZYCZNY BŁOGOSŁAWIONA KAROLINA

29 listopada 2013r. uczniowie Szkoły Przyspasabiającej do Pracy obejrzeli montaż słowno-muzyczny „Błogosławiona Karolina” przygotowany przez uczniów, pod opieką M.Hajduk, przy technicznym wsparciu p. M.Król-Moździerz. Dekorację „Gruszę Karoliny” wykonała p.M.Solarska-Cieśla.

No Valid Folder Selected

Młodzież mogła poznać historię życia Karoliny- wzoru wartości, których współczesny świat często bywa pozbawiony. Dzięki historii  jej życia każdy mógł zastanowić się nad sobą i pomyśleć o własnych wartościach oraz ich obecności w swoim codziennym życiu. „Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą”.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content