Przejdź do treści
MITING KOLARSKI 2018
6 października 2018

MITING KOLARSKI 2018

Po raz trzeci nasi zawodnicy reprezentowali naszą szkołę podczas VIII Podkarpackiego Mitingu Kolarskiego „Olimpiad Specjalnych” zorganizowanego w Tarnobrzegu w dniu 27.09.2018 roku.  Wszyscy zawodnicy świetnie się spisali i dali z siebie wszystko zdobywając pięć medali. No Valid Folder Selected

Na dystansie 4000m Jarosław Maziarka zdobył złoty medal. Na tym samym odcinku Dawid Kliś uplasowała się na III pozycji. Natomiast na dystansie 2000m I miejsce zajęła Blicharz Patrycja, ten sam odcinek pokonała Wojtuła Sylwia również zdobywając złoty medal. Z kolei Jurkowski Kordian pokonał ten dystans  przegrywając zaledwie o pół koła w pięknej rywalizacji lokując się na  II miejscu. Trasa wyścigu przebiegała wzdłuż malowniczego Jeziora Tarnobrzeskiego. Wysiłek włożony w wyścig  oraz zdobyte medale dały naszym zawodnikom dużo satysfakcji i radości. Opiekę nad uczniami sprawował Łukasz Drąg. Celem tych zawodów jest popularyzacja kolarstwa jako dyscypliny dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Wdrażanie do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz kształtowanie nawyku zdrowej rywalizacji.

Skip to content