Przejdź do treści
MALUJEMY BOMBKI Z FIRMĄ LABO FARB
19 grudnia 2016

MALUJEMY BOMBKI Z FIRMĄ LABO FARB

16 grudnia br. w naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczne z dekorowania bombek zorganizowane przez firmę Labofarb.  No Valid Folder Selected

W warsztatach wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Efektem pracy były pięknie ozdobione farbami akrylowymi bombki choinkowe. Serdecznie dziękujemy Państwu Monice i Markowi Różańskim za życzliwość i serce otwarte na potrzeby osób niepełnosprawnych. Upominki ufundowane przez firmę Labofarb bardzo ucieszyły naszych podopiecznych. Koordynatorzy warsztatów: Magdalena Sroczyńska, Krystyna Gałat, Anna Jurkiewicz.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

3 października 2023

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Skip to content