Przejdź do treści
KWESTA AKCJI „POLA NADZIEI”
17 kwietnia 2018

KWESTA AKCJI „POLA NADZIEI”

Dnia 24.03.2018 r.odbyła się kwesta akcji ,,Pola Nadziei”. Nasi uczniowie po raz kolejny zbierali pieniądze na rzecz dębickiego hospicjum. Kwestowaliśmy przy sklepie PHU VI MAX. Uczniowie ; Aneta Wołowiec,Dawid Kliś i Patrycja Blicharz ( pod opieką p. Anety Sobolak i p. Małgorzaty Toczyńskiej-Ożóg) chętnie uczestniczyli. Kwestowaliśmy również 15.04.2018 r. przy kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy-Latoszynie. Dzięki ofiarności wielu osób udało nam się zebrać kwotę 1647,39 zł  ,którą w całości przekazaliśmy Dębickiemu Hospicjum Domowemu im. Jana Pawła II. Dziękujemy bardzo ofiarodawcom i kwestującym uczniom. Serdeczne podziękowania kierujemy do właściciela sklepu PHU VI MAX i pracowników ,którzy włączyli się w akcję oraz umożliwili  nam zorganizowanie kwesty. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content